Ingellik Reiki   |   Tervendusseansid   |   Kursused   |   Hinnakiri   |   Kontakt   |  

  Tervendusseansside elamused    


Uudised 


Uudiskiri 
Liitu uudiskirjaga!
Tervendusseansside elamused 

"Ma tundsin, kuidas puhas energia minusse voolas, terapeudi käed olid juskui kuumad triikrauad ja korraga oli kõik mu sees nagu valgust täis. Ilmselt ma rändasin ajas, kuna nägin väga võõraid pilte, samas oli asju, millest ma lihtsalt lahti lasin. Ma tundsin, kuidas armastuse tunne sai kõigest võitu - see oli väga eriline tunne, süda justkui avanes ja on siiani väga suurt armastust täis".

"Teraapia ajal nägin suurt kristallkuuli, mis oli mõõtmetelt u poole meetri laiune. Mulle öeldi, et see on Atlantise kristallkuul, mis sisaldab endas kogu informatsiooni inimkonna kohta, nii minevikus kui tulevikus. Küsisin meie praeguse ajastu kohta ja mulle anti infot, mis hakkab meie Maakeral toimuma ja mis ülesannet täidame meie kõik siin protsessis. See oli imeline kogemus, mediteerides ei ole ma kunagi suutnud selliseid nägemusi näha, ma väga usun sellesse ingellikku energiasse.."

"Terapeut kanaldas mulle seansi ajal minu eluülesande, mis on seotud muusikaga. Ta kirjeldas täpselt seda pilti, kuidas ma oma ülesannet täitma asun. See oli väga rõõmustav, kuna olin seansile läinud mõttega oma eluülesannet teada saada :) Aga seanss ise oli minu jaoks väga rahustav ja mõnus, peale seanssi tundsin end kergelt ja pingevabalt ja ka tulevik oli paika loksunud. Lisaks hakkas elus kõik kuidagi korrastuma ja kõik tundub kuidagi selge ning tunne on, et olen kõrgemalt poolt juhitud."

"Enne seansse ma tegelikult ei teadnud inglitest ja nende tegemistest eriti palju ja ei olnud ka inglitega kontakteerunud. Seansi ajal kasutati ka kristalle. Korraga, kui  terapeut käed mulle peale asetas, kogunesid mu ümber inglid ja ma nägin seda oma kolmanda silmaga, mis täiesti ootamatult selle seansi ajal avanes. Nägin isegi inglite nägusid, üks neist oli väga kena blond naine! Ma isegi ei oleks uskunud, et hakkan inglitesse uskuma, kuid nüüd kui ma olen neid näinud, tean, et nad on olemas ja meie ümber. Peale seanssi hakkasid mul ka koolis asjad laabuma ning kõik tundub kuidagi tulevat ilma suurema pingutuseta, väga loomulikult." 
   
Teraapia broneerimine 
Ingelliku reiki aja broneerimiseks palun vajuta siia!


Meile meeldib 
  Ingellik Reiki Facebookis
  Tervendavad kaugseansid
  Kristallidega tervendamine ja Kristallipood
  Valgustöö
  DoTerra eeterlikud õlid

© Kristalliteraapia 2011