Ingellik Reiki   |   Tervendusseansid   |   Kursused   |   Hinnakiri   |   Kontakt   |  

  Eelolevad kursused     1. & 2. astme kursus     3. & 4. astme kursus     Kursuse lisanõuded    


Uudised 


Uudiskiri 
Liitu uudiskirjaga!
1. & 2. astme kursus  


Ingellik Reiki on üks tähelepanuväärsemaid tänapäeva energiatega kooskõlas olevaid tervendussüsteeme. Ingellik Reiki põhineb Iidsel Teadmisel ja see tervendus on tõeline rõõm töötada käsikäes Ingelliku Kuningriigiga, et tuua kõrgeimat võimalikku tervendust kogu inimkonnale ja ka tervele meie imelisele planeedile koos kõige elavaga.

Ingellik Reiki on kanaldatud Kevin Core'i poolt vahemikus 2002-2003. a. Sellest alates asutasid Kevin ja tema abikaasa Christine Rahvusvahelise Organisatsiooni, mis esindab täna Ingellikku Reikit pea 30. riigis üle maailma. Ingellik Reiki on kingitus Peaingel Metatronilt ja ülestõusnud Meister Djwhal Khulilt. Ingellikku Reikit peetakse tänapäeva tervenduseks ja see aitab meil sujuvalt läbida praegust ülestõusmise Protsessi.

Üks Ingelliku Reiki  ja Usui Reiki suuremaid erinevusi seisneb selles, et kõik pühitsused ja tervendus on tehtud Ingelliku Kuningriigi poolt. Tänu sellele säilib kõrgeim võimalik puhtus pühitsusel ja tervendusel. Selle tervendusstiili energia puhtust on täheldatud ja tunnustatud kõigi poolt, kes on puutunud kokku selle imelise tervendusstiiliga. Atlantise ja Lemruuria kuldajastutel me teadsime, et olime Jumalikud ja elasime Jumalikena. Ingellik Reiki on hetkel maailmas üks ehedamaid võimalusi, et taaskord ellu äratada see teadmine, et oleme ÜKS.

VÄESTAV JA TERVENDAV INGELLIKU REIKI KURSUS

Ingelliku Reiki kursusel anname edasi täiusliku tervendussüsteemi, mis toimub läbi Ingellike energiate ja Reiki sümbolite. Õpilane saab praktilise kätega
tervendamise kogemuse ja harjutame erinevaid tervendusviise - tervendamine kanalina, tervendamine taotlusega, tervendamine Meister- ja Galaktiliste
Tervendajate energiatega ja Multidimensionaalne tervendamine. Kursusel räägime ka sellest, kuidas häälestada spirituaalseid vahendeid nagu kristalle ja
essentse, ingellikule võnkesagedusele.

Ingelliku Reiki kursus toetab inimese enda isiklikku spirituaalset teekonda, avab inimese andeid ja spirituaalseid talente; avab inimese dharma ja eluülesande. Ingelliku Reikiga saad aidata oma perekonda ja lähedasi ja see kursus võib olla ka üks aste edasi sinu tervendaja teekonnal, jõudes läbi kogemuste ja töö iseendaga ka teiste tervendamiseni.

Ingellik Reiki võib täielikult muuta sinu elu! Ingellik Reiki muudab sinu DNA-d, rakke, molekule ja aktiveerib sinu Valguskeha. See aitab sul sulanduda lähedasemalt Ingelliku Kuningriigiga ning tugevdab sidemeid Ingellike valgusolenditega.


KURSUSE KAVA

    - Kaks Ingelliku Reiki puhastust ja pühitsust;
    - üks Peaingellik pühitsus ja õnnistus;
    - Ingelliku energia defineerimine ja sellest arusaamine lähtudes Iidsest Teadmisest;
    - Ruumi puhastamine ja pühitsemine;
    - Kuus erinevat tervendusmeetodit, ka enda ja distantsilt tervendamine;
    - Neli praktilist tervendusseanssi;
    - Kristallide puhastamine ja häälestamine ingellikule sagedusele;
    - Tervendamise seadused;
    - Ingelliku Reiki 1 ja 2 astmele pühitsemine, mis sisaldab 8 Jumalikku Multidimensionaalset sümbolit;
    - Karma puhastamine ja Ingellik Puhastus enne pühitsusi;
    - Kätega tervendamine läbi Tervendusinglite ja Reiki Sümbolite ja esimesed sammud Multidimensionaalsesse Tervendamisse;
    - Ingelliku Valguskuningriigi pühitsus 11. dimensiooni tasandil läbi Peaingel Metatroni ja Sarimi Inglitelt, kus pühitsus antakse 30 Peaingli poolt.

See kursus on võimas kogemus isiklikul tasandil ning sillutab teed eelolevaks Galaktiliseks ülestõusmisenergiaks.

KURSUSE KASU:
Peale selle kursuse pühitsuste, aktivatsioonide, tervenduse ja jagatud info, on õpilane võimeline ühenduma võimaste Ingellike valgusolenditega, et nendega koos töötada. Õpilane on nüüd täiesti valmis kanaldama puhtaimal viisil Ingellikke energiaid ja teisi tervendusenergiaid, et tuua tervendust endale,
teistele, tervele planeedile ja kõigele elavale, mida soovite tervendada. Ingelliku Reiki kursus võib olla elumuutev kogemus ja toob muljetavaldavaid muutusi ja positiivsust kõikjale, kus te viibite. Ingellik Reiki on kingitus iseendale, kuid on ka üks viis, kuidas olla teenistuses kogu elavale koos kõikide tema Kuningriikidega ning eelkõige meie imelise planeedi, Emakese Maa jaoks.

Peale kursust väljastatakse rahvusvaheline diplom, mis kinnitab, et olete läbinud Ingelliku Reiki 1. ja 2. astme kursuse ning saanud vastavad pühitsused.
Kursused toimuvad üle Eesti Tallinnas, Tartus, Pärnus, Võrus, Rakveres. Kui sul on soov korraldada kursus oma kodukohas, siis võta ühendust Ingelliku Reiki õpetajaga.


 
   
Teraapia broneerimine 
Ingelliku reiki aja broneerimiseks palun vajuta siia!


Meile meeldib 
  Ingellik Reiki Facebookis
  Tervendavad kaugseansid
  Kristallidega tervendamine ja Kristallipood
  Valgustöö
  DoTerra eeterlikud õlid

© Kristalliteraapia 2011